Synerga a.s.

Synerga

Hotline 602 540 138

Technická zařízení budov

Zkratka TZB označuje obor Technická zařízení budov, který je vybraným souborem profesí a zařízení souvisejících se stavbami. Zahrnuje tyto obory:

  • instalace
  • elektrotechnické rozvody
  • zabezpečovací technika, měření a regulace, řídicí systémy pro veškerá technická zařízení
  • další technická zařízení v budovách

Projektový manažer energetických služeb

Náplň práce

  • Účast při vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti EC a EPC projektů
  • Návrhy koncepcí nově budovaných technických systémů
  • Zpracování návrhů technicko-organizačních opatření vedoucích k optimalizaci provozních nákladů stávajících technických systémů
  • Zpracování studií proveditelnosti včetně ekonomického vyhodnocení
  • Účast při přípravě obchodních nabídek a smluv
  • Supervize realizace navržených řešení
  • Správa, sledování, vyhodnocování a dodatečná optimalizace parametrů realizovaných projektů

Požadované dovednosti

  • VŠ v oboru elektro či strojní
  • Velmi dobrá znalost TZB a energetických zařízení, MaR výhodou
  • Schopnost tvorby technických schémat, energetických bilancí a provozních analýz
  • Schopnost nalezení vhodných optimalizačních řešení
  • Orientace v ekonomických termínech a hodnocení projektů
  • Schopnost komunikace se zákazníkem
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Schopnost práce v týmu
  • Znalost práce s MS Office, Autocad
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Znalost AJ na komunikační úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B s praxí

Nabízíme výhody

  • Nabízíme zajímavou práci ve stabilní společnosti střední velikosti
  • Motivující ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (notebook, mobil, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvek na životní pojištění, využití služebního vozidla k soukromým účelům, sportovní aktivity, možnost dalšího vzdělání, sociální fond - příspěvek na kulturní akce, rekreace).

Místo výkonu práce

  • Praha
  • Brno

Kontakt

Synerga a.s., Sladkého 13, Brno, www.synerga.cz

Písemnou nabídku, životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: 6kvFR.agc8m%Ccof0ktkO1p

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uložení v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok.